Sklep
ogłosił konkurs na
"wiosenny skrap "
Nigdy jeszcze nie robiłam
czegoś takiego więc postanowiłam spróbować .
Wybrałam 2 ulubione zdjęcia mojego syna .
A reszta to już przyszła sama .
W tej pracy po raz pierwszy też użyłam
samodzielnie wykonanych mgiełek .
Pozdrawiam Mili :)
















































