czwartek, 12 kwietnia 2012

Moje pierwsze LO

Sklep
ogłosił konkurs na 
"wiosenny skrap "
Nigdy jeszcze nie robiłam 
czegoś takiego więc postanowiłam spróbować .
Wybrałam 2 ulubione zdjęcia mojego syna .
A reszta to już przyszła sama .
W tej pracy po raz pierwszy też użyłam
samodzielnie wykonanych mgiełek .
Przeszycia wykonałam ręcznie .

Zgłaszam go też na wyzwanie
w
Crop stop





Pozdrawiam Mili :)



niedziela, 8 kwietnia 2012

Pudełko z niespodzianką

Znalazłam fajny tutorial
 u Normy
( Dziękuję :)
na wykonanie pudełka .
I postanowiłam spróbować .
Oto efekt .
Wprowadziłam jednak małą modyfikację .
Moje pudełko ma nóżki i dodatkowo 
otwierany jeden bok 
z miejscem na wpisanie życzeń .


Zgłaszam je na wyzwania :








Pozdrawiam Mili :)

niedziela, 1 kwietnia 2012

Kartka według mapki

Ostatnia z moich kartek 
które powstały w ostatnim tygodniu .
Zrobiłam ją według mapki


A zgłaszam ja na wyzwania :





Pozdrawiam Mili :)





Wiosennie -wielkanocnie

Kolejna karteczka .
Taka lekka i wiosenna .

Zgłaszam ją na wyzwania :


Pozdrawiam Mili :)


W błękitach

Witam
Ostatnio mam w domu mały szpital.
Wiosenne przesilenie .
Smarkamy , kaszlemy ...

Małe nie chcą w dzień spać .
A wczoraj skończyły 16 miesięcy :)
Łucja - ale wołamy Lusi

Majeczka



Ale za to padają już o 19 .
Z odrobiny wolnego czasu powstały
ostatnio karteczki .
Oto jedna z nich .

Zgłaszam ja na wyzwania :





Pozdrawiam Mili :)



poniedziałek, 19 marca 2012

Wymianka Szpilki na parkiecie

Na forum wizaż Wioletka 
zorganizowała wymiankę 
"Szpilki na parkiecie czyli wymianka karnawałowa "

Oto mój prezent który dostałam od
Ewelinki 
która tworzy cuda ze szkła
Zobaczcie sami 



Piękne lustro i świecznik .
Cudeńka :)

Ja swój prezent posłałam do
Konzy

A oto on


Notes , pudełeczko a w nim kolczyki oraz słodkości .

Pozdrawiam Mili :)

Wiosenna wymianka

Kolejna wymianka dobiegła końca .
Tym razem wzięłam udział w wymianie
na blogu

Moją wymiankową para była

A oto co dzisiaj doręczyła Pani listonosz .
Piękny koszyczek z papierowej wiklin z przeuroczymi kwiatami .
Przydaśki - serwetki i koraliczki .
Czekoladka i kawki .
Zapachowe świeczuszki .
Oraz śliczne pudełeczko a w nim 
piękne kolczyki z kryształkami Swarovskiego
oraz
po prostu boską bransoletkę w moich ulubionych kolorach 
z koralików Toho .
Po prostu cuda .
Dziękuję :)




A moja paczuszka wyglądała tak





Pozdrawiam Mili :)

Wiosenno - wielkanocna karteczka

Witam
Dawno nic nie pokazywałam .
Ale to nie oznacza że leniuchuję .
Ostatnio głównie dłubię coś na wymianki :)

Dzisiaj karteczka wiosenno - wielkanocna .
Wstążeczki wcześniej były ozdobą prezentu .
Zgłaszam ją na wyzwania :



Pozdrawiam Mili :)


czwartek, 8 marca 2012

Wymianka z okazji Dnia Kobiet

Wzięłam udział w wymianie
organizowanym na blogu

Wczoraj doleciała do mnie paczuszka 
od 
Śliczne filiżanki , szampon , błyszczyk i próbeczki .
Dziękuję :)


A oto mój prezent
który nie mam pojęcia do kogo
dotarł ale mam nadzieje że
się spodobał .
Pudełeczko , kartkę , bransoletkę i kolczyki sama zrobiłam .
Do tego sól pięknie pachnąca do kąpieli 
aby się zrelaksować :)
A potem wypić aromatyczną herbatkę .
No i coś słodkiego oczywiście .


Pozdrawiam Mili :)

poniedziałek, 5 marca 2012

Notes z koronką

W ostatnim czasie robiłam głownie kartki
( nie mówiąc o wszystkich rzeczach na wymiany
zarówno te blogowe jak i forumowe ) .
Nadszedł czas na notes .
Papier został ostemplowany , po tuszowany 
a przeszycia wykonałam ręcznie .

Zgłaszam go na wyzwania






Pozdrawiam Mili :)

piątek, 24 lutego 2012

Moja pierwsza pleciona bransoletka :)

Ciągle szukam czegoś nowego do nauczenia się .
Pieczenie mi nie wychodzi :(
( wczorajszy placek wyszedł z mega zakalcem )
Gotować umiem :)
Haftuję , papier mnie lubi i koraliki czasem też :)
A teraz zabrałam się za sznurki .
Zakupiłam dysk Kumihimo , sznurki satynowe .
Dzięki Dorocie wiem co i jak ugryźć .

Próbowałam na sznurku woskowym ale efekt mnie nie zadawalał 
więc w ruch poszedł satynowy .
A oto efekt.
Bransoletka ma około 21 cm razem z zapięciem .
Gdyby ktoś chciał stać się jej właścicielem to proszę o @ 


Pozdrawiam :)

czwartek, 16 lutego 2012